KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Teckning 12575504

nr 1257 5504

Teckning

1800-tal, Porträtt, 23x18

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 27 maj 2019
kl 20:04:39

23/5 17:29:06 1      Vinnande bud